Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


1-izbový byt Žilina, Vlčince

Útulný byt, v ktorom to ladí.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

 

Všetko má svoje miesto.

Všetko potrebné sa do neho zmestí.

Obývací priestor rozdelený na dennú a spálňovú časť. 

Popis nehnuteľnosti

1-izbový byt v lokalite Vlčince, Žilina, ul. Zvolenská

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží 8-poschodovej bytovky, ktorá je vo veľmi dobrom stave, zateplená, s udržiavanými spoločnými priestormi, novými výťahmi a dverami na vchodových dverách.

Interiér

Byt má výmeru 37 m2 a pozostáva z jednej izby, kuchyne, kúpeľne a chodby. K bytu prináleží aj pivnica v suteréne. Orientácia na východ.

Interiér prešiel vkusnými úpravami pred 5 rokmi a predáva sa zariadený, ako vidíte na fotkách. Steny sú s novými stierkami, atmosféru vkusne dolňa príjemný a moderný drevený dekor novej laminátovej podlahy a interiérových dverí. Kuchynská linka v rovnakom dekore je vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestorom, mikrovlnkou a zabudovanou chladničkou s mraziakom.

Dispozícia a vybavenie

Obývací priestor je rozdelený na dennú a spálňovú časť. Tento útulný a praktický byt ponúka všetko, čo potrebujú dvaja ľudia k pohodlnému životu alebo k pobytu pri rekreačnom využití. 

Všetko v byte má svoje miesto a všetko potrebné sa do neho zmestí. Budúci majiteľ má postarané o dovybavenie bytu, nakoľko zariadenie, ktoré v byte ostáva, pôsobí moderne, vkusne a je veľmi dobre rozvrhnuté. Jadro je zrenovované a udržiavané - nové tapety a lino na podlahe. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, otočným umývadlom, práčkou a wc.

Lokalita

Byt sa nachádza v lokalite s dobrou dostupnosťou a výbornou občianskou vybavenosťou. Z okna je výhľad na pekáreň, predajne a potraviny Coop. Hneď za rohom nájdete Tesco Express, základnú školu, škôlku, detské ihrisko, Workout Park a mnoho ďalšieho, čo môže ponúknuť sídlisko na úrovni. Z hlavného vchodu máte na pár krokov vzidalenú dokonca aj mini ZOO. Byt je orientovaný na západ.

Mesačné náklady

Mesačné náklady na byt sú do 140 eur vrátane TV a internetu.

Tento byt je ideálny pre dve osoby alebo mladý pár, ako štartovací byt.

Nechajte sa očariť jeho útulnosťou a vkusným zariadením.

 

CENA: 95.000 EUR vrátane zariadenia

List Vlastníctva na stiahnutie

list_vlastnictva_

Aktuálny predpis úhrad nájomného na stiahnutie

predpis_najomneho_1

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF