Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3-izbový byt pre pohodlný život v Turčianskych Tepliciach

PREDANÉ

 

 

 

Benefity tohto bytu: 

- zrekonštruovaný byt aj bytový dom

- dva balkóny o výmere 5,49 m2 každý

- kúpeľňa oddelená od toalety

- pozemok prislúchajúci k bytového domu vo výmere 1200 m2

 

Popis nehnuteľnosti

Reality Srdcom v spolupráci s Mgr. Jankou Baťkovou Oravcovou vám ponúkajú exkluzívne na predaj tento vkusný 3-izbový byt v Turčianskych Tepliciach, v zrekonštruovanom stave nachádzajúci sa na ulici Banská, na 3. poschodí/4, bez výťahu.

 

Všetko, čo potrebujete pre pohodlný život. 

Byt je ideálny pre začínajúcu mladú rodinu. Ponúka dostatok priestoru pre všetkých členov a je vybavený všetkým potrebným. Máte k dispozícii kuchyňu, obývačku, dve spálne, kúpeľňu a samostatné WC. Okrem toho máte k dispozícii aj dva balkóny, z ktorých sa Vám naskytne nádherný výhľad na okolitú mestskú zeleň. 

Tento byt sa nachádza v jednej z najlepších lokalít pre rodiny s deťmi. Okolie je plné zelene a parkov, kde sa môžu Vaše deti hrať a vy sa môžete prechádzať a relaxovať. Okrem toho, byt sa nachádza v pokojnej časti mesta, no zároveň je blízko centra mesta aj kúpeľov. V okolí bytu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Školy, škôlky, lekárne, obchody, reštaurácie aj kaviarne.

....

Byt je pripravený na okamžité nasťahovanie sa a zariadenie podľa vkusu a predstáv nového majiteľa.

Vhodný aj ako investícia do nehnuteľnosti za účelom poskytovania bytu do prenájmu vďaka dobrej polohe.

Byt má dobrú dispozíciu miestností a veľkosť vhodnú aj pre 4-5 člennú rodinu. 

Je voľný ihneď. 

 

DISPOZÍCIA A VÝMERA

Veľkým benefitom tejto nehnuteľnosti sú priestranné izby, dva balkóny, kúpeľňa s rohovou vaňou a oddelená toaleta. Byt pozostáva z 2 spální, obývačky s balkónom orientovaným na západ, kuchyne s balkónom orientovaným na východ, chodby, kúpeľne, samostatného wc a tiež dvoch pivníc v suteréne byt. domu. Podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 84 m2 (z toho 4 m2 pivnice,  balkón z kuchyne 5,4 m2, balkón z obývačky 5,4 m2).

Rekonštrukcia

Byt prešiel kvalitnou rekonštrukciou v roku 2000, v ktorej dali majitelia veľký dôraz na použitie materiálov z dreveného masívu. Drevo je zastúpené v kuchyni - kuchynská linka a interiérové dvere z čerešne, celodrevené roll-dor dvere do obývačky, dubová palubová podlaha v obývačke, v izbách a chodbách je položený korok. V byte sú taktiež vymenené rozvody vody a elektriny. V celom byte sú plastové okná so žalúziami a roletami. Kuchynská linka je s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestorom a zabudovanou chladničkou s mraziakom. Celá kuchyňa je veľmi praktická a pôsobí ucelene, keďže všetky skrinky, stôl aj bezoperadlové stoličky sú z rovnakého materiálu - čerešňa.

Bytový dom je zateplený, vymenená strešná krytina, stúpacie rozvody, vstupné dvere do vchodu na čip. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu, ktorá rovnako prešla kompletnou výmenou technolģií. 

POZEMOK PRI BYTOVOM DOME

K bytovému domu okrem zastavanej plochy pod bytovkou prislúcha aj veľký pozemok o výmere 1200 m2, ktorý je zatiaľ len z menšej časti spevnený ako plocha na parkovanie. Zvyšná časť je zatrávnená, vysadená stromami a slúži ako oddychová zóna pre obyvateľov bytového domu. Do budúcna teda bytový dom disponuje vlastným veľkorysým pozemkom, čo je z pohľadu stúpajúcich nárokov na parkovacie miesta veľmi perspektívne.

LOKALITA  

Miesto, kde sa bytový dom nachádza, je vyhľadávané a obľúbené miesto pre rodiny s deťmi vďaka ľahko dostupnej občianskej vybavenosti všetkého druhu (školy, škôlky, ihriská, zdravotnícke zariadenie, obchody a mnoho ďalších služieb), udržiavanou zeleňou, pokojným prostredím a blízkou dostupnosťou do centra mesta a kúpeľov (len 2 min. pešo).

 

Príďte sa na to pozrieť aj osobne. Radi si s vami dohodneme termín obhliadky.

 

Náklady na prevádzku

Aktuálne náklady v prepočte na 2 dospelé osoby sú:

→ 237 eur - úhrada na plnenia spojené s užívaním bytu (t.j. teplá a studená voda, vykurovanie, fond opráv, poistenie bytovky a iné) 

→ 30 eur - preddavok za elektrinu

→ 4 eur - preddavok za plyn

→ 29 eur - TV a internet

Spolu náklady 300 eur/mesačne.

 

NOVÁ CENA: 117.000 EUR

Pôvodná CENA: 130.000 EUR

 

 

 

Videoprehliadka

Pôdorys bytu

podorys_magic_1

Listy vlastníctva na stiahnutie

lv_-_2097_byt

lv_-_2098_pozemok

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF