Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3-izbový byt v žiadanej lokalite, Turčianske Teplice

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

PRVÉ POSCHODIE S VÝŤAHOM

KRÁSNA KUCHYŇA ORIENTOVANÁ NA VÝCHOD

 

 

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 3-izbový byt v žiadanej lokalite mesta Turčianske Teplice

Ak hľadáte príjemné bývanie kúsok od centra mesta, s dobrou dostupnosťou za akoukoľvek službou či aktivitou, máme pre Vás skvelú ponuku.

Reality Srdcom v spolupráci s Mgr. Jankou Baťkovou Oravcovou vám ponúkajú exkluzívne na predaj tento 3-izbový byt s rozlohou 76 m2 v peknom a udržiavanom panelovom dome s výťahom.

Dispozícia a výmera

Byt sa nachádza na 1. poschodí (8p.), má orientáciu na východ, západ a juh, čo zaručuje dostatok svetla po celý deň. K dispozícii je aj balkón o výmere 3,35 m2, kde si môžete vychutnať kávu alebo relaxovať po náročnom dni. K bytu patrí aj pivnica, kde si môžete uskladniť svoje veci. Byt teda pozostáva z 2 spální, obývačky s balkónom orientovaným na západ, kuchyne orientovanou na východ, chodby, kúpeľne, samostatného wc a pivnice v suteréne byt. domu. Podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 76 m2.

Pôdorys bytu pre vás pripravujeme a nájdete ho tu čoskoro.

Rekonštrukcia

BYT prešiel kompletnou rekonštrukciou v dvoch etapách. Prvá etapa prebehla v roku 2008, v ktorej sa kládol dôraz na vybudovanie novej kúpeľne so samostatným wc. Práce obnášali kompletné vymurovanie priečok, nakoľko pôvodne sa tu nachádzalo jadro z umakartu. Kúpeľňa stále aj po rokoch pôsobí moderne a udržiavane. Má vaňu, umývadlo a práčku. Druhá etapa rekonštrukcie v roku 2019 už bola rozsiahlejšia a myslelo sa na všetko ostatné, ako sú elektrické rozvody, stierky na stenách, sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením, dvere, podlahy a novú kuchynskú linku na mieru. 

DOM, v ktorom sa byt nachádza, je zateplený, čo môže prispieť k nižším nákladom na bývanie, bola vymenená strešná krytina, stúpacie rozvody, vstupné dvere do vchodu na čipové otváranie. 

Lokalita

Okolie domu a celý bytový dom sú príjemné a tiché. Bytový dom je situovaný na malom sídlisku Horné Rakovce. O kľudné bývanie bude určite postarané.V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako sú obchody, služby, školy (základná, umelecká, gymnázium), škôlka a zdravotné strediská.

Byt sa predáva bez zariadenia okrem pevných súčastí, ako sú kuchynská linka so spotrebičmi a vstavaná skriňa v spálni.

 

Kedy vám odovzdáme kľúče od vašej novej "srdcovky"?

Byt je na predaj ihneď ako sa nám s vami podarí dohodnúť platobné podmienky, avšak odovzdanie kľúčov a celého bytu do užívania môžeme uskutočniť do troch mesiacov od kúpy. 

 

Náklady na prevádzku

Náklady v prepočte na 3 dospelé osoby, ktoré aktuálne byt užívajú, sú:

→ 227 eur - úhrada na plnenia spojené s užívaním bytu (t.j. teplá a studená voda, vykurovanie, úver, fond opráv, poistenie bytovky a iné) 

→ 35 eur - preddavok za elektrinu

→ 3 eur - preddavok za plyn

→ 30 eur - optický TV a internet

Spolu náklady 295 eur/mesačne.

Ak hľadáte príjemné bývanie v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku tohto krásneho bytu. Budeme sa na vás tešiť.

Cena: 125.000 eur 

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF