Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3-izbový panelový byt po rekonštrukcii

 NA PREDAJ 

 

Horné Rakovce, Turčianske Teplice 

 


>>>Elegantná rekonštrukcia z roku 2017<<<


>>>>Slnečný, s krásnym výhľadom na pohorie Veľkej Fatry<<<<

Popis nehnuteľnosti

::: Reality Srdcom vám ponúkajú na predaj elegantný, slnečný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Turčianskych Tepliciach vhodný aj ako investícia do nehnuteľnosti so zámerom poskytovania bytu do prenájmu.:::

Byt má obľúbenú dispozíciu miestností a veľkosť vhodnú aj pre 4 člennú rodinu. 

Je voľný ihneď. 

::: Byt sa nachádza v udržiavanom bytovom dome na malom sídlisku Horné Rakovce, na 12. poschodí z 12. Rozloha bytu je 66 m2 vrátane lodžie, ktorá je orientovaná na východ a má 3 m2. K bytu patrí jedna menšia latková pivnica (2m2). Byt pozostáva z dvoch spální, obývačky, kuchyne s jedálenským kútom a východom na lodžiu, špajze, kúpeľňe so sprchou a WC, chodbou a šatníkom. Byt je orientovaný lodžiou a dvomi spálňami na východ, na juh smeruje obývačka. Byt je tak príjemne presvetlený takmer počas celého dňa.

Rekonštrukcia

::: Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny rozvodov vody a elektriny v roku 2017. V celom byte sú plastové okná so žalúziami a roletami, podlahy plávajúce laminátové, obložkové zárubne a dvere. Kuchynská linka je s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestorom. Ďalej tu nájdete bezpečnostné vchodové dvere, nové obklady v kúpeľni, sadrokartónové stropy, kameninový obklad v obývačke s led podsvietením, radiátory nanovo natreté. V kúpeľni je dômyselne inštalovaný stropný infražiarič, ktorý zabezpečuje vyhrievanie a zároveň maximálne osvetlenie priestoru.

::: Bytový dom prešiel takisto výraznými renováciami pred 5 rokmi vrátane výmeny výťahov, stúpacích rozvodov, vchodových dverí, elektroinštalácie, senzorového osvetlenia, kamerového systému pre zvýšenie bezpečnosti v spoločných priestoroch a vo výťahoch. Prístup do bytovky a na všetky poschodia je bezbariérový, čo umožňuje komfortné bývanie aj ľúdom z pohybovým hendikepom.

Lokalita

::: Poloha bytu zaručuje veľmi dobrú dostupnosť občianskej vybavenosti a kúpeľného centra mesta len 5 min. pešo. Bývanie je vhodné aj pre rodiny s malými deťmi, nakoľko do 2 minút pešo je dostupná škola aj škôlka. Vo vzdialenosti 100 m sú potraviny a 150 m autobusová zastávka na všetky diaľkové aj dedinské smery.

Náklady na prevádzku

::: Aktuálne náklady v prepočte na 2 dospelé osoby sú::::

→ 150 eur - úhrada na plnenia spojené s užívaním bytu voči SVB (t.j. teplá a studená voda, vykurovanie, fond opráv, poistenie bytovky a iné) 

→ 30 eur - preddavok za elektrinu

→ 5 eur - preddavok za plyn

→ 29 eur - TV a internet

Spolu 214 eur/mesačne.

 

Cena: 122.000 eur


:::V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať vyššia ponuka.:::

Pokiaľ hodláte kupovať prostredníctvom úveru, u nás dostanete bezplatné informácie o získaní najvýhodnejších úverových podmienok pre Vašu budúcu investičnú nehnuteľnosť.

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra: Mgr. Janka Baťková Oravcová, 0918 695 305. janka.batkova@realitysrdcom.sk

Fotogaléria

Pôdorys

podorys_upr

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF