Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii

 REZERVOVANÝ 

... presne taký, ako hľadáte

 

Na tejto adrese skutočne býva slnko.

Nestrácajte čas a peniaze rekonštrukciou, ale radšej bývajte hneď.

S krásnymi výhľadmi z najvyššieho poschodia.

Lokalita: Horné Rakovce, Turčianske Teplice

 

Popis nehnuteľnosti

3-izbový byt v Turčianskych Tepliciach

Obľúbená lokalita aj pre mladé rodiny s deťmi

Predstavujeme Vám 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Turčianskych Teplíc, časť Horné Rakovce, ktorá je ideálna pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre staršie vekové kategórie, nakoľko spĺňa aj bezbariérové nároky. Tento byt je zaliaty slnkom vďaka svojej juhovýchodnej orientácii, čo zaručuje príjemné a svetlé bývanie podporené vkusnou rekonštrukciou v bledých odtieňoch.

Najvyššie poschodie s nerušeným výhľadom na Veľkú Fatru

Byt sa nachádza na najvyššom poschodí budovy, čo zaručuje nerušené bývanie a nádherný výhľad na pohorie Veľkej Fatry. Predstavte si, že každé ráno začnete s kávou a výhľadom na tieto okolité krásy.

Tu si naozaj oddýchnete. 

Tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, takže sa nemusíte obávať dodatočných investícií do opráv a úprav. Je ideálny pre tých, ktorí nechcú strácať čas a peniaze rekonštrukciou a hľadajú byt, do ktorého sa môžu okamžite nasťahovať.

Bezbariérový prístup od prízemia až po samotné vrchné poschodie vďaka dvom novým výťahom. 

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

Byt má obľúbenú dispozíciu miestností a veľkosť vhodnú aj pre 4 člennú rodinu. 

Byt sa nachádza v udržiavanom bytovom dome na malom sídlisku Horné Rakovce, na 12. poschodí z 12. Rozloha bytu je 66 m2 vrátane lodžie, ktorá je orientovaná na východ a má 3 m2. K bytu patrí jedna menšia latková pivnica (2m2). Byt pozostáva z dvoch spální, obývačky, kuchyne s jedálenským kútom a východom na lodžiu, špajze, kúpeľňe so sprchou a WC, chodbou a šatníkom. Byt je orientovaný lodžiou a dvomi spálňami na východ, na juh smeruje obývačka. Byt je tak príjemne presvetlený takmer počas celého dňa.

Rekonštrukcia

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny rozvodov vody a elektriny v roku 2017. V celom byte sú plastové okná so žalúziami a roletami, podlahy plávajúce laminátové, obložkové zárubne a dvere. Kuchynská linka je s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestorom. Ďalej tu nájdete bezpečnostné vchodové dvere, nové obklady v kúpeľni, sadrokartónové stropy, kameninový obklad v obývačke s led podsvietením, radiátory s novým náterom. V kúpeľni nájdete sprchový kút, wc, nástenný radiátor, umývadlo s podsvieteným zrkadlom a dômyselne inštalovaný stropný infražiarič, ktorý zabezpečuje vyhrievanie, ventiláciu a zároveň príjemné osvetlenie priestoru.

Bytový dom prešiel takisto výraznými renováciami pred 5 rokmi vrátane výmeny výťahov, stúpacích rozvodov, vchodových dverí, elektroinštalácie, senzorového osvetlenia, kamerového systému pre zvýšenie bezpečnosti v spoločných priestoroch a vo výťahoch. Prístup do bytovky a na všetky poschodia je bezbariérový, čo umožňuje komfortné bývanie aj ľúdom s pohybovým hendikepom.

Lokalita

Poloha bytu zaručuje veľmi dobrú dostupnosť občianskej vybavenosti a kúpeľného centra mesta len 5 min. pešo. Bývanie je vhodné aj pre rodiny s malými deťmi, nakoľko do 2 minút pešo je dostupná škola aj škôlka. Vo vzdialenosti 100 m sú potraviny a 150 m autobusová zastávka na všetky diaľkové aj dedinské smery.

Náklady na prevádzku

Aktuálne náklady v prepočte na 2 dospelé osoby sú:

→ 150 eur - úhrada na plnenia spojené s užívaním bytu voči SVB (t.j. teplá a studená voda, vykurovanie, fond opráv, poistenie bytovky a iné) 

→ 35 eur - preddavok za elektrinu

→ 5 eur - preddavok za plyn

→ 29 eur - TV a internet

Spolu 219 eur/mesačne.

 

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

Cena: 117.000 eur

REZERVOVANÝ

Pôdorys

podorys_upr

List vlastníctva

Kliknite pre stiahnutie: list_vlastnictva_2

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF