Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Investícia, ktorá nikdy nestratí: 1-izbový byt v kúpeľnom meste

Presne takýto hravo prenajmete.

Je praktický.

Je zrekonštruovaný.

Je útulný.

 

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna ponuka: 1-izbový byt v Turčianskych Tepliciach

Teším sa, že Vám môžeme predstaviť túto jedinečnú investičnú príležitosť. Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v srdci kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Byt sa nachádza na 4. poschodí dobre udržiavaného bytového domu vybaveného výťahom. Pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, predsieň, kúpeľňa spojená s WC. Podlahová plocha vrátane pivnice nachádzajúcej sa v suteréne je 38 m2

Útulný a praktický

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou od jadra až po kuchynskú linku. Vďaka premyslenej dispozícii sa z jednej obytnej miestnosti podarilo vytvoriť dve časti - spálňovú a obývačkovú. Tento útulný a praktický byt ponúka všetko, čo potrebujú dvaja ľudia k pohodlnému životu alebo k pobytu pri rekreačnom využití.

Rozhodne vás zaujme kuchyňa, ktorá je skutočne priestranná a dobre riešená. Nájdete v nej všetko vybavenie vrátane umývačky riadu a zabudovanej chladničky. Jedálenský kút je takisto veľkorysý a poskytne vám ďalší priestor na príjemné posedenie.

Kúpeľňa v tomto byte je navrhnutá tak, aby poskytla komfort pre každého. Všetko má svoje miesto. Vaňa je vsadená do medzipriestoru využiteľná aj na rýchle osprchovanie v stoji. V rohu je priestor na práčku so sušičkou.

Ideálna poloha

Poloha bytu je ideálna s orientáciou na západ. Okrem toho, že sa nachádza v kúpeľnom meste, máte všetku občiansku vybavenosť na dosah ruky. Kúpele, obchody, reštaurácie a ďalšie služby sú len pár krokov od Vás.

Investičná príležitosť

Tento byt je skvelou investičnou príležitosťou nielen pre svoju výhodnú polohu, ale aj pre svoj potenciál prenájmu. Kúpeľné mesto Turčianske Teplice je obľúbenou destináciou pre turistov a kúpeľných hostí, čo zaručuje stabilný dopyt po ubytovaní.

Neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť. Tešíme sa na Vašu návštevu pri obhliadke!

 

Cena: 77.000 eur

List vlastníctva na stiahnutie

list_vlastnictva_1

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF