Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom pre pohodový život, Necpaly

Dom pripravený na dokončenie podľa vašich predstáv

2 izby, kuchyňa + príprava podkrovia

Juchovýchodná orientácia

Dostatočne veľký pozemok 1000 m2

Prístavba, dielňa, garáž, murovaný sklep

Popis nehnuteľnosti

Reality Srdcom v spolupráci s Mgr. Jankou Baťkovou Oravcovou vám ponúkajú exkluzívne na predaj tento rodinný dom v centre obce Necpaly.

Dom je ideálny pre mladé rodiny s deťmi, ktoré uvažujú o bývaní v dome a nedosiahnu rozpočtom na novostavbu. Výmenou bytu za tento dom môžu získať rodinný dom na vidieku, ale pritom stále ostanú len 10 km od mesta Martin v dobre vybavenej obci s bohatou občianskou vybavenosťou.

Dom je pripravený na dokončenie podľa vašich predstáv. Stavebné úpravy už začali a je možné na ne plynule nadviazať.

Dispozícia

 

Pripravujeme pre vás aj vizualizácie interiéru pre inšpiráciu a lepšiu predstavu o vašom novom bývaní a možnom zariadení.

Aktuálna obytná plocha domu je 120 m2 + prístavba 75 m2. Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne, špajze a skladu so samostatným vchodom z exteriéru a výstupom na povalu. Na rodinný dom sa napája prístavba pozostávajúca z dielne, letnej kuchyne a garáže.

 

Perspektíva po dokončení rekonštrukcie

Poloha predurčuje dom s pozemkom k využitiu na trvalé bývanie alebo rekreáciu.

Dom sa momentálne nachádza v štádiu holodom, nakoľko rekonštrukcia už bola začatá a stačí len nadviazať na doterajšie stavebné práce. Zaujímavým riešením za účelom rozšírenia o ďalší obytný priestor môže byť prepojenie obytnej časti so skladom vybúraním otvoru na dvere. Zo skladu je výstup do podkrovia s plochou 100 m2. Stačí už len domyslieť schodisko a počet izieb. Plastové okná v obytnej časti sú už nainštalované. Orientácia všetkých okien je na juhovýchod.

 

Inžinierske siete

Dom má prístup k obecnej vode, elektrine, odpad sa odvádza do žumpy. V ceste popred dom je k dispozícii kanalizácia.

 

Rodinný dom

Dom bol postavený na začiatku 60-tych rokov ako prízemný, nepodpivničený, so sedlovou strechou. Krytina pozinkovaný plech. Konštrukcia murovaná z tehál. Okná plastové. Na podlahách parkety alebo betón. Elektroinštalácia 3PEN str. 50Hz, pôvodná, 400/230 V. V kúpeľni je osadený funkčný elektrický bojler.

  

Prístavba a samostatná pivnica

Prístavba plynulo nadväzuje na rodinný dom. Bola postavená v roku 1971. Konštrukcia tehlová, strecha sedlová, krytina škridľa. Postupne za sebou je postavená dielňa, letná kuchyňa a garáž. Ďalej sa na pozemku nachádza podzemná pivnica s drevenou nadstavbou z roku 1986. Slúžila ako sklad ovocia a zeleniny a ďalej si pokojne môže plniť účel napríklad vínneho sklepa. Materiál tehla, betón.   

 

Lokalita

Nezmeškajte príležitosť získať nehnuteľnosť s potenciálom v krásnom veľkofatranskom prostredí s množstvom možností využitia. Nachádza sa v pokojnom vidieckom prostredí, pár krokov od samotného centra obce a na dosah od prírodných krás Veľkej Fatry. 

Necpaly sú neustále sa rozvíjajúcou modernou obcou, ktorá ponúka kvalitné podmienky bývania a široké možnosti kultúrno-spoločenského vyžitia. Dôkazom toho sú viaceré úspešné developerské projekty individuálnych výstavieb domov, ktoré lákajú svojou atraktivitou prostredia a občianskou vybavenosťou ľudí z mesta Martin. Okolie obce je obklopené krásnymi horami, ktoré sú ideálne pre aktívny oddych a okolité výhľady pre pohodové bývanie.

Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky.

 

Cena 149.000 Eur

Videoprehliadka

podorys_1  situacia_zastavby

List vlastníctva na stiahnutie

Klik pre stiahnutie dokumentu:

lv_-_179

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF