Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Univerzálna hala na podnikanie, blízko centra Turčianskych Teplíc

 

Popis nehnuteľnosti

Objavte Váš Nový Podnikateľský Priestor priamo v meste Turčianskych Teplíc

Prinášame Vám investičnú príležitosť stať sa vlastníkom multifunkčného objektu, ktorý otvára dvere k širokému spektru podnikateľských príležitostí. Či už hľadáte priestor pre výrobu, obchod, služby, alebo dokonca pre transformáciu na bytový dom, či penzión pre seniorov, tento objekt ponúka flexibilitu a potenciál splniť všetky Vaše podnikateľské sny.

Poloha a Dostupnosť

Objekt sa nachádza vo východnej časti mesta Turčianske Teplice, s vynikajúcou viditeľnosťou z cesty 1. triedy MT-BB. S rýchlym prístupom do centra mesta a kúpeľov, ktorý nezaberie viac ako 5 minút, je táto poloha ideálna pre zabezpečenie vysokého počtu návštevníkov alebo klientov.

Charakteristika Objektu

Stavba átriového typu ponúka až 4000 m2 vnútornej užitkovej plochy po prekrytí átria. S kombináciou jednopodlažných a dvojpodlažných častí, prefabrikovaný železobetónový skelet, tehlové deliace pričky a betónové podlahy tvoria pevný základ pre akékoľvek podnikanie. Zahájená rekonštrukcia umožňuje dokončenie podľa Vašich predstáv a potrieb.

Technické Parametre

Možnosti Využitia

S územným plánom určeným na občiansku vybavenosť aj s možnosťou bývania, tento objekt otvára dvere pre široké spektrum využitia. Predstavte si tu prosperujúce nákupné stredisko, moderné multifunkčné stredisko služieb, výrobný závod, skladové priestory, alebo dokonca bytový dom či prívetivý penzión pre dôchodcov. Možnosti sú takmer neobmedzené.

Zhrnutie

Ak hľadáte priestor, ktorý ponúka flexibilitu, vynikajúcu polohu a dobrý potenciál pre rozvoj Vášho podnikania, tento objekt v Turčianskych Tepliciach môže byť tou pravou voľbou. 

Kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií a dohodnutie obhliadky.

Cena: 499.000 Eur

Snímka z katastra

snimka_sunnyhome_budova_tr

Skutkový stav

Na stiahnutie v .pdf verzii tu: skutkovy_stav 

skutkovy_stav_jpg

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF