Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Už nehľadajte iné, tento 4-izbový byt vám vynahradí aj bývanie v dome

PREDANÉ

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne na predaj 4-izbový veľkometrážny byt v centre Turčianskych Teplíc

PREDANÉ

Reality Srdcom vám ponúka exkluzívnu príležitosť získať priestranný 4-izbový byt v srdci Turčianskych Teplíc, na ulici Družstevná. Tento byt sa nachádza na 3. poschodí z 3 v tehlovej bytovke, bez výťahu.

Byt sa pýši nadštandardne veľkými izbami, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre celú rodinu. Podlahová plocha bytu je 91 m2. Okrem toho k bytu patrí aj pivnica o rozlohe 2,28 m2 a loggia s rozlohou 6,21 m2, kde si môžete vychutnať čerstvý vzduch a krásny výhľad. Navyše, k bytu patrí aj vlastná záhradka o rozlohe 37 m2, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný malý raj. A pre tých, ktorí majú auto, je k dispozícii aj drevená garáž s rozlohou 24 m2. Orientácia bytu J, V, Z.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane výmeny podlahy v izbách a kuchynskej linky. Jadro bytu je pôvodné /umakart/ a poskytuje priestor na realizáciu svojich predstáv. Toto jediné už v byte terajší majitelia nestihli zrealizovať.

Bytový dom tiež prešiel čiastočnou rekonštrukciou a spoločné priestory sú starostlivo udržiavané. Má vlastnú kotolňu a kúrenie plynom, čo zaručuje teplo a pohodlie pre vás a vašu rodinu. Okrem toho sú k dispozícii aj spoločné priestory na odkladanie bicyklov a kočíkov, čo je veľkou výhodou pre rodiny s deťmi. S nádherným výhľadom a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah.  Tento byt je skutočným domovom, ktorý vám vynahradí všetky ďalšie hľadania.

PREDANÉ

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

Realitný maklér: Ing. Erika Rybanská

tel.: 0908 907 856

e-mail: erika.rybanska@realitysrdcom.sk

Listy vlastníctva na stiahnutie v .pdf

list_vlastnictva_byt

list_vlastnictva_bytovka_pozemok

list_vlastnictva_garaz_zahradka

Katastrálna snímka z mapy na stiahnutie v .pdf

katastralna_mapa

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF