Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Vidiecke sídlo v Turci

Popis nehnuteľnosti

Objavte Svoje Vysnené Vidiecke Sídlo

v Hornom Turci

Pre tých, ktorí túžia po kombinácii luxusu a vidieckeho šarmu, predstavujeme exkluzívne sídlo, ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Nachádza sa len 3 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom vidieckeho domu, ktorý prešiel kompletnou luxusnou rekonštrukciou, pričom si zachoval svoje vidiecke prvky a pôvab.

Prečo si zamilujete toto sídlo?

Okrem výnimočne priaznivej ceny aj pre toto:

Základné parametre Sídla: 

Obytná plocha: 230 m2 

Plocha pozemku: 1.570 m2

Zastavaná plocha: 482 m2

(z toho Dom 175 m2, Stodola 270 m2, Dreváreň 37 m2)

 

Vonkajšie vybavenie pre dokonalý relax

Na rozsiahlom pozemku nájdete všetko potrebné pre aktívny život a relax v súkromí: sauna, vírivka, bazén, dreváreň, detské ihrisko a dokonca aj studňa s čerpadlom. Všetko je obklopené vysokým oplotením pre maximálne súkromie.

Bezpečnosť a pohodlie

Celé sídlo je zabezpečené kamerovým systémom a je vo výbornom udržiavanom stave. Stačí si prevziať kľúče a začať nový život v tomto nádhernom domove. 

Lokalita

Sídlo sa nachádza len 4 km od kúpeľného mesta Turčianskych Teplíc, na kraji malej obcie Horná Štubňa s dobrou občianskou vybavenosťou. V susedstve sa náchádza škola, škôlka, potraviny. Z tohto miesta máte výbornú východziu pozíciu za rôznymi voľnočasovými aktrakciami. Či už v lete alebo v zime môžete byť do 30 minút autom na lyžiarkych svahoch /Valča, Martinky, Krahule, Skalka/, v kúpeľoch a aquaparku Turčianske Teplice, na cykloturistických alebo turistických trasách vo Veľkej Fatre a Kremnických vrchoch. V Turci sa naozaj nudiť nebudete. 

Na záver

Toto sídlo je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, ako aj pre tých, ktorí radi hostia svojich priateľov a známych. Ponúka nielen luxus a pohodlie, ale aj neopakovateľnú atmosféru a štýl. Nechajte sa očariť týmto jedinečným domovom, ktorý je teraz dostupný za veľmi priateľskú cenu. Nezmeškajte svoju šancu na život v súlade s prírodou, ale so všetkým luxusom, na ktorý ste zvyknutí.

Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku svojho budúceho domova snov!

 ! Cena: 370.0000 Eur !

3D scan

Pôdorysy

vidiecke_s_dlo_v_turci_-_floor_1  vidiecke_s_dlo_v_turci_-_floor_3vidiecke_s_dlo_v_turci_-_floor_2 

Snímka z katastra s vyznačením

snimka_obrazovky_2024-03-12_o_13-00-59 snimka_obrazovky_2024-03-12_o_13-21-09

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF