Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Vidiecky dom so stavebným pozemkom

 

PREDANÉ

 

Vidiecky dom s hospodárskymi budovami

Stavebný pozemok o výmere 941 m2

Pokojná atmosféra dedinského prostredia

Blízko kúpeľného mesta

 

 

Popis nehnuteľnosti

Predaj vidieckeho domu s hospodárskymi budovami a stavebným pozemkom 

Reality Srdcom v spolupráci s Mgr. Jankou Baťkovou Oravcovou vám ponúkajú exkluzívne na predaj tento vidiecky dom s hospodárskymi budovami a stavebným pozemkom o výmere 941 m2. Poloha predurčuje dom s pozemkom k využitiu na trvalé bývanie alebo rekreáciu.

 

Možnosti využitia

Stavby na pozemku sú v stave, ktorý si vyžaduje stavebný zásah či už v zmysle rekonštrukcie a zachovania tradičnej architektúry, alebo v zmysle splanírovania (vyrovnanie terénu a odstránenie stavieb) a vytvorenia celistvého pozemku s hotovými inžinierskymi sieťami na stavbu nového domu, prípadne dvoch podľa vlastných predstáv.

DOM

DOM bôl pôvodne postavený ako dvojdom v roku 1915. Slúžil pre dve rodiny, čo dosvedčujú aj dve verandy, dve kuchyne, dve izby a spoločná kúpeľňa s wc. Je čiastočne podpivničený, vstup do pivnice je od cesty. V prednej izbe je zachovaný krásny drevený strop. V kúpeľni je elektrický bojler, vaňa a umývadlo. Podlahy betónové aj drevené. Dvere a okná pôvodné, drevené. Strecha sedlová, škridľa. Dom je nezariadený, vysťahovaný o nefunkčné súčasti.

POZEMOK

Vzhľadom k veľkosti pozemku možnosť postaviť ďalší RD. Má šírku 12m a dĺžku 77 m. Je napojený na elektrinu a vodu, ktoré sú dovedené do domu. Kanalizácia a plyn v ceste popred dom. Jeho vyčistením o stavebné súčasti poskytuje veľkorysý stavebný pozemok s dostupnosťou sietí a oplotením. 

Hospodárske budovy

Príslušenstvo k domu tvorí súbor hospodárskych častí (2x maštaľ, 2x sklep), ktoré slúžili na chov zvierat a skladovanie krmiva, určené taktiež pre dve rodiny. Obidve časti majú v streche klenbové miestnosti - sýpky. Stavby sú pristavané k rodinnému domu postupne západným smerom vedľa seba. Murivo kamenné, strecha sedlová, skridľa. Nad jednou časťou je strecha prevalená. V zadnej časti pozemku sú viditeľné základy humna, ktoré sa pred časom rozobralo. 

 

Lokalita 

Nezmeškajte príležitosť získať nehnuteľnosť s potenciálom v krásnom prostredí s množstvom možností využitia. Nachádza sa v pokojnom dedinskom prostredí s blízkosťou kúpeľného mesta. Len 150 m od nehnuteľnosti sa nachádza kúpeľný park, pohostinstvo a potraviny. Nehnuteľnosti sú situované do mestskej časti Dolná Štubňa, ktorá je súčasťou kúpeľného a okresného mesta Turčianske Teplice v regióne Horného Turca. Kedysi to bola samostatná vyspelá obec s bohatou históriou, podľa ktorej do roku 1948 bolo pomenované aj kúpeľné mesto – Štubnianske Teplice.

 

 

Videoprehliadka

SNÍMKA Z MAPY A Z KATASTRA

satelit_snimka 

snimka_s_rozmermi 

PÔDORYSY BUDOV

   

 

img_2372

 

 

img_2371 

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF