Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Vidiecky dom v Turčianskych Tepliciach, lokalita Vieska

Vyhľadávaná lokalita mesta Turčianske Teplice.

Tradičná vidiecka architektúra.

Len 650 m od kúpeľnej zóny.

 

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna ponuka

Rodinný dom vo vidieckom štýle na predaj

Na predaj ponúkame zriedkavo sa objavujúcu investičnú príležitosť na lokálnom realitnom trhu v podobe rodinného domu vo vidieckom štýle vo vyhľadávanej lokalite mesta Turčianske Teplice. Tento dom je situovaný v obľúbenej časti Vieska, len 650 m od kúpeľného centra, čo ho robí ideálnym pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relax v blízkosti wellness možností.

Dom je umiestnený na pozemku o celkovej ploche 1200 m2, z toho zastavaná plocha tvorí 360 m2. Na pozemku sa nachádza súbor troch menších rodinných domov v rade za sebou, ktoré môžu slúžiť ako súkromné obydlia alebo ako zázemie pre podnikanie v oblasti cestovného ruchu pre pasívny príjem.

Detaily domov

DOM 1

Prvý dom od príjazdovej cesty pochádza zo začiatku 20. storočia, pozostáva z jednej obytnej miestnosti, kuchyne a verandy.

DOM 2

Druhý /prostredný/ dom, pristavaný v roku 1960, ponúka tri obytné miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a verandu. Zaujímavosťou je možnosť výstupu do podkrovia, kde sa nachádza ďalšia izba.

DOM 3

Tretí /zadný/ dom, tiež pristavaný v roku 1960, pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, špajze a chodby. Bez prideleného súpisného čísla.

Technický popis

Elektrina je dovedená. Na pozemku sa nachádzajú tri studne. Zdroj obecnej vody je situovaný v ceste popred dom. Odpad je neriešený, v ceste je možnosť napojenia na kanalizáciu. Strecha na všetkých stavbách škridlová, stavebný materiál tehla a kvádra. Okná a dvere drevené, pôvodné.

Domy sú dlhodobo neobývané a je potrebné vykonať v nich kompletnú rekonštrukciu. Stavebne to dáva možnosť prispôsobiť si ich podľa vlastných predstáv a potrieb.

Pozemok je tiahly, s dĺžkou 70 m a šírkou 18 m. 

 

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií!

 

Cena: 135.000 Eur

Snímka z katastr. mapy

Snímka z katastrálnej mapy

snimka_obrazovky_2023-12-05_o_14-09-43_1

Mgr. Janka Baťková Oravcová

Ponúkam komplexný servis predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností až po odovzdanie kľúčov od vašej novej "Srdcovky".


Mgr. Janka Baťková Oravcová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF